Bezplatná infolinka

Způsob financování

O tom, kdy se do vybraného bytu nastěhujete rozhodujete v tento okamžik již zejména Vy a Vaše finanční možnosti. Do užívání Vám ho předáme hned, jakmile bude uzavřena Kupní smlouva o převodu vlastnického práva a uhrazena celá kupní cena. Celý postup ovlivňuje Vám nejlépe vyhovující způsob financování, především s ohledem na formu úhrady a to buď pouze z vlastních zdrojů nebo v kombinaci vlastních zdrojů s hypotečním úvěrem případně s úvěrem nebo meziúvěrem ze stavebního spoření.

S každým klientem individuálně zvolíme a nastavíme vhodný postup tak, aby reflektoval specifika konkrétního případu. Pokud máte k dispozci a zároveň v úmyslu použít na úhradu kupní ceny pouze vlastní zdroje, proces pořízení nového bydlení může být velmi rychlý a jednoduchý s tím, že lze koupi zrealizovat rovnou formou uzavření Kupní smlouvy (bez rezervační nebo budoucí smlouvy). Při financování kupní ceny prostřednictvím hypotéky nebo obecně úvěru, vůči kterému budete ručit nově kupovaným bytem, kroků bývá zapotřebí zvládnout více. Podepisuje se většinou nejprve Smlouva o uzavření budoucí kupní smlouvy, na základě které dojde ke schválení úvěru ze strany vybrané financující banky a následně potom společně přistoupíme k podpisu Kupní smlouvy.

Bezplatná podpora při financování HYPOTEČNÍM ÚVĚREM

Rozhodnete-li se pořízení Vašeho nového bydlení z převážné míry nebo jen dílčím způsobem financovat hypotečním úvěrem, zajistíme Vám maximální podporu formou profesionálních a bezplatných služeb nezávislého hypotečního poradce. S poradcem budete moci vybírat z aktuální nabídky hypotečních produktů všech bank na našem trhu. Na základě finanční analýzy a nestranného doporučení si vyberete bankovní ústav a hypotéku nejlépe vyhovující Vašim individuálním potřebám. Hypoteční poradce se Vám bude ochotně věnovat a pomůže Vám s kompletací potřebných dokumentů a samozřejmě zajistí veškerou komunikaci mezi bankou, developerem a katastrem nemovitostí. Získáte tak nejen jistotu, že Vaši hypotéku řeší a celý proces jejího vyřízení řídí kvalifikovaný profesionál, ale zároveň budete ušetřeni celé řady souvisejících starostí.

Zajímavou finanční úsporu ve vybraných hypotečních ústavech představují pro naše klienty následující speciálně zajištěné podmínky:

  • výhodnější úrokové sazby
  • odhad nemovitosti zdarma
  • snížený nebo nulový poplatek za zpracování hypotéky

Partnerem, který pro naše klienty zdarma poskytuje nezávislé hypoteční poradenství, je společnost Gepard Finance – největší hypoteční makléř v ČR a člen Asociace hypotečních makléřů. Nezávaznou schůzku s hypotečním poradcem si můžete domluvit prostřednictvím naší bezplatné linky.

Chcete se poradit? Kontaktujte nás!     telefon: 800 100 652   a   email: info@na-radosti.cz