Bezplatná infolinka

Lokalita

Rezidenční projekt Na Radosti je situován v lokalitě Bílý Beránek, jižně od ulice Na Radosti, na rozhraní městských částí Praha 5 a Praha 6. V okolí se nachází mnoho příležitostí pro sportovní vyžití. Lokalita má velmi dobré dopravní spojení MHD do centra města. Nedaleko Vašeho nového bytu však zároveň najdete i mnoho míst pro odpočinek v zeleni.

Vzhledem k blízkosti sídliště Řepy je oblast dostatečně občansky vybavena - mateřská školka, základní škola, pošta, lékárna, zdravotnické zařízení, policie, sportovní centra a obchody pro každodenní nákupy. Vše naleznete v docházkové vzdálenosti 5 až 10 minut. Ideální příležitost pro nákupy a zábavu najdete také v nedalekých obchodních centrech (Metropole Zličín, Avion Shopping Park a další) dostupných autem i MHD během několika minut. Zde můžete využít i širokou nabídku obchodů s nábytkem (IKEA, SCONTO, …) a potřebami pro kutily (Baumax), které se Vám mohou hodit nejen při zařizování nového bydlení.

 

Dopravní dostupnost

Dobrá dopravní dostupnost je jedním ze základních předpokladů kvalitního bydlení v Praze. Pokud chcete využívat systém městské hromadné dopravy, uvítáte zastávky autobusu Bílý Beránek a Lidečská, cca 150 m od domu, odkud se dopravíte během 5 minut na stanici metra Stodůlky, případně během 6 minut na metro Zličín.

Kvalitní spojení s centrem nabízí i tramvaj. Ze zastávek Slánská nebo Hlušičkova, které se nachází v docházkové vzdálenosti 5 minut, Vás dvě pravidelné denní i noční tramvajové linky č. 9, 10, 58 a 59 odvezou do centra (na zastávku Anděl) za 18 minut.

Pokud upřednostníte dopravu autem, oceníte snadnou dostupnost Pražského okruhu i přímé spojení s centrem města ulicí Plzeňská. Dobrá dopravní dostupnost autem je také na Letiště Ruzyně.

  • tramvají do centra (zastávka Anděl) 18 minut
  • autobusem 5 minut na metro Stodůlky, 6 minut na Zličín
  • autem 10 až 15 minut do centra

Příroda a odpočinek

Významným měřítkem kvality bydlení ve velkém městě je dostatek zeleně v těsné blízkosti Vašeho domova. Proto je v případě rezidenčního projektu Na Radosti v maximální míře ponechána stávající vzrostlá zeleň v jižní části pozemku, kterou dále ještě doplňuje nová parková úprava. Výsadbu stromů, keřů a velmi oblíbené a osvědčené popínavé rostliny vhodně doplňují lavičky a další mobiliář.  A protože jsme mysleli i na ty nejmenší, nachází se přímo u domu také dětské hrací prvky.

Snad každý jednou za čas potřebuje uniknout před každodenním shonem a odpočinout si v klidu přírody. Jedinečnou možnost relaxace a dlouhých procházek v zeleni nabízí nedaleká chráněná území, která jsou součástí systému městské zeleně (přírodní památka U Hájů, Kalvárie v Motole, Motolský ordovik nebo přírodní park Košíře-Motol).

Sportovní vyžití

Pro milovníky různých sportovních aktivit nabízí lokalita pestrou škálu sportovního vyžití, zejména ve sportovním areálu, který se nachází na sídlišti Řepy, v těsné blízkosti ulice Na Radosti. V areálu je provozována tenisová škola na krytých tenisových kurtech, atletický stadion a fotbalové hřiště.

Příznivci dnes velmi populárního golfu mohou snižovat svůj handicap na blízkém golfovém 9-ti jamkovém hřišti – Golf Club Praha - vzdáleném 2,5 km.

V nedalekém sportovním areálu Na Cibulce, který se nachází 5 km od rezidence, naleznete squashové a tenisové kurty, lezeckou stěnu, fotbalové a další venkovní hřiště.

Případně si můžete protáhnout své tělo ve fitness studiu v Metropoli Zličín.

ortofotomapa

 

Slideshow
Bytový dům Na radosti
Video o projektu
Chcete se poradit? Kontaktujte nás!     telefon: 800 100 652   a   email: info@na-radosti.cz