Bezplatná infolinka

O projektu

Chcete bydlet v moderním bytovém domě snadno dostupném z centra Prahy a zároveň v zeleni? Chcete mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky? Hledáte místo pro život? Pak právě pro Vás jsme připravili rezidenční projekt Na Radosti.

  Koncepce domu

Váš nový byt můžete najít v moderní novostavbě o pěti typických a dvou ustupujících nadzemních podlažích. V objektu se nachází 90 bytových jednotek s moderní dispozicí o velikostech od 1+kk o výměře 34 m2 až po 4+kk o výměře okolo 120 m2.

Dům je provozně rozdělen na dvě samostatné schodišťové sekce (označené A a B), vzájemně propojené podnoží, ve které se nachází dvě podlaží podzemních garáží. Díky využití svažitosti terénu jsou obě podlaží garáží pohodlně přístupná přímo z přilehlé komunikace, bez nepříjemných příjezdových ramp nebo autovýtahů. Komunikační jádra obou sekcí jsou vybavena osobními výtahy vedoucími z obou pater garáží přímo do jednotlivých obytných podlaží. Nechybí ani samostatná místnost pro kola a kočárky, navržená v obou sekcích. V podzemních podlažích jsou kromě parkovacích stání umístěny sklípky, centrální plynová kotelna, jeden nebytový komerční prostor a další technické zázemí objektu. Místnost pro správce objektu a místnost s nádobami na komunální odpad se nachází u vjezdu do garáží v druhém podzemním podlaží.

Kvalitu bydlení navíc umocňuje originální architektonické ztvárnění s důrazem na detail, kvalitní materiálové zpracování a vysoký realizační standard.

 Řešení bytů

Moderně řešené dispozice nabízejí nejen nábytkem dobře zařiditelné, příjemně prosluněné obytné místnosti s příjemnými výhledy do zeleně, ale také dostatek úložných možností, jak formou prostorů pro vestavěné skříně, tak i v podobě samostatných komor s přípravou pro umístění pračky. Větší byty mají dvě koupelny, v řadě koupelen najdete zároveň vanu i sprchový kout.

Součástí každého bytu je balkon, lodžie nebo střešní terasa o výměře až 90 m2. Většina bytů v prvním nadzemním podlaží poskytuje svým majitelům možnost odpočinku na předzahrádce s příjemným posezením. Předzahrádky jsou odděleny od okolního pozemku gabionovou stěnou porostlou zelení, což zajistí obyvatelům dostatečné soukromí. U některých bytů zcela jistě oceníte i malou zimní zahradu.

Vysoký realizační standard se promítl i do technického vybavení objektu. Byty jsou vytápěné centrální plynovou kotelnou umístěnou v suterénu a mají díky bytovým stanicím Meibes nejen vlastní regulaci teploty prostorovým termostatem, ale i samostatné měření spotřeby tepla a spotřeby vody dálkovým rádiovým odečtem. Vybrané byty, zejména v horních podlažích, jsou vybaveny klimatizací. Slaboproudá elektroinstalace zahrnuje datovou síť, telefonní zásuvku a napojení na společnou televizní a satelitní anténu v každé obytné místnosti.

 Důraz kladený na bezpečnost

Aby se člověk mohl cítit dobře, musí mu bydlení poskytovat dostatečný pocit bezpečí. Proto je zabezpečení objektu věnována zvýšená pozornost. Každý byt je vybaven vstupními dveřmi s certifikovanou 3. třídou bezpečnosti a přípravou pro instalaci elektronického zabezpečovacího systému. Tento systém je možné napojit na pult centrální ochrany. Okna s parapetem nižším než 2m nad okolním upraveným terénem jsou zasklena bezpečnostními skly zabraňujícími vniknutí cizím osobám. 

Systém elektronického domovního vrátného s kamerou u vstupu umožňuje instalaci videotelefonu v každém bytě. Centrální vstupy do objektu jsou vybaveny elektronickým samozamykacím zámkem.

Slideshow
Bytový dům Na radosti
Video o projektu
Chcete se poradit? Kontaktujte nás!     telefon: 800 100 652   a   email: info@na-radosti.cz